wtorek, 12 kwietnia 2011

życie wolno dziergane - Toy [Truly] Story

Zadanie: prezent dla dwulatki. Ładny, bezpieczny, osobisty.
Ważny szczegół: wykluczona masowa produkcja, która bazuje na pracy małych, chińskich rączek.

Znalazłam kopalnię dziecięcych skarbów. Zajęczyca Stefania nie tylko jest zrobiona ręcznie, ale ma własną sukienkę ze srebrną nicią. To nie koniec! Ewa pozwoliła Zajęczycy na wijące się, miękkie uszy w kolorze grafitu, melancholijny wyraz mordki oraz doskonale opracowany środek ciężkości, dzięki czemu bez żadnych usztywnień może stać na własnych, dzierganych łapkach, zaopatrzonych w różowe podeszwy stóp.

To nie jest artykuł reklamowy, jestem wzruszona, że można w tym zagonionym, plastikowym onlajnie odnaleźć perłę czasu poświęconego prawdziwemu przedmiotowi.
Szczególnie zachwycona jestem zestawami piknikowymi dla zwierząt, ich małymi, dzierganymi szydełkiem zestawami herbatkowymi, osobistymi kocykami, torebkami plażowymi, a nawet drzewami i wózkami, w które upychają swoje dziergane dzieci, aby udać się w pełen niebezpieczeństw świat ludzi.

przed Państwem -

Ewa


I Jej ZajęczycaNazywam się Uroczy.
Miśkosław Uroczy. Agent oo3. Nie wiem ilu z Was posiada tak wykwintne pantalony i wzbudza tak wielkie zainteresowanie pluszowych niewiast?

6 komentarzy:

eve-jank pisze...

Doro!!! Dziękuje, bardzo, bardzo, bardzo. Jestem wzruszona jak pięknie o mnie napisałaś. Cudowna niespodzianka :) pozdrawiam serdecznie

doro pisze...

cała przyjemność po mojej stronie ;D

Kimonek pisze...

Ewe polecać będę zawsze :)
skromna, pracowita i utalentowana :) ciepła duszyczka, która z pasją oddaje się swoim tworom :)

Ewo pozdrawiam :*

Aneta pisze...

Te majtaski mnie rozwalają :)

patkowa pisze...

Jak pięknie! :-)
Urocze są takie małe drobiażdżki, o ile więcej mają w sobie wartości niż plastikowa pierdoła kupiona w sieciowym sklepie.

Anonimowy pisze...

EVE piękne robi te misiaczki,należą się Jej pochwały... :)