piątek, 25 lutego 2011

polecam wystawęTomasz Preficz - Malarstwo
Termin wystawy:
4. Marzec 2011 - 19:00 - 18. Marzec 2011 - 18:00

Wernisaż: piątek, 4 marca 2011, godz. 19.00

Galeria Iwony Kargol-Dębickiej - 2 Światy

Galeria 2 Światy


ul. Brzozowa 14
31-050 Kraków

"Tomasz Preficz urodzony 22 listopada 1979 w Przemyślu. Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz PWSW w Przemyślu w pracowni Rysunku i Malarstwa Henryka Ożóga. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie."

Serdecznie polecam wystawę mojego studenta, który opuścił już mury szkoły i z sukcesem eksploruje swoje prywatne przestrzenie sztuki. Wielbiciele historycznych przełomów z pewnością odkryją ciekawe transformacje - od minimalizmu przez unizm, konstruktywizm a nawet elementy baconowskiego niepokoju.

Wdzięczna będę za wszelkie relacje i Wasze mailowe wrażenia z wystawy, ponieważ czwartego nie mogę mogła odwiedzić Krakowa.

czwartek, 24 lutego 2011

nagrodaaaaaaa

Bardzo dziękuję za wyróżnienie, które dostałam od Uli, Autorki mądrego, podróżniczego bloga, pełnego pięknych fotografii!
Codziennie oglądam Jej wspomnienia z niesamowitych miejsc i spotkań z ludźmi; wyobrażam sobie zapachy arabskiej kawy i gorącego piasku pustyni; jakbym czytała baśnie.


"W drodze"


Jest to moje absolutnie pierwsze wyróżnienie!

Zasady otrzymania tej nagrody są następujące:
1. Podziękować za wyróżnienie.
2. Umieścić u siebie link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
3. Umieścić u siebie logo wyróżnień.
4. Przekazać nagrodę do 10 blogów.
5. Umieścić linki do tych blogów.
6. Powiadomić o tym nominowane osoby.
7. Stworzyć listę rzeczy, które czynią mnie szczęśliwą.

Uszczęśliwiają mnie znaki czynione na niebie i ziemi, że mogę komukolwiek w czymś pomóc i świadomość, że pomogłam. Uszczęśliwiają mnie dwie pary pogryzionych męskich kapci. Uszczęśliwiają mnie duże ilości gliny i szkliw, kamieni, lnu i rzeczy tworzonych z pasją przez mądrych ludzi. Uszczęśliwia mnie rękodzieło przepojone duchem twórcy i podarowane w prezencie oraz szukanie własnych form wyrazu. Uszczęśliwia mnie kosmos rozgwieżdżony miliardem niewiadomych. Uszczęśliwia mnie nieobecność bólu pleców ;D

Nagrodę przekazuję dalej, ale pozwólcie, ze zrobię to po swojemu. Stworzę własną kategorię i uhonoruję Was nieco innym znaczkiem. Dam znać ;)