piątek, 27 sierpnia 2010

http://www.satyrblues.pl/Uprzejmie informuję, że 11-edycja festiwalu Satyrblues odbędzie się w sobotę 11 września 2010 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury, ul. Słowackiego 2 o godz 15:00.

Tradycyjnie rozpoczniemy wernisażem prezentującym dorobek znakomitych artystów, którymi w tym roku będą: Tomasz Rzeszutek, Bartłomiej Belniak, Paweł Kuczyński i Irek Graff.
Koncert inauguracyjny zagra wirtuoz harmonijki z Memphis - Billy Gibson www.billygibson.com z zespołem Magdy Piskorczyk a finał zagospodaruje mistrz gitary slide JOE COLOMBO, któremu towarzyszyć będzie jego band - DELTACHROME www.joecolombomusic.com
Będzie to jeden, jedyny koncert Deltachrome w Polsce poprzedzony specjalną studyjną sesją fotograficzną w pracowni Jakuba Gadzalskiego www.fotograf.tarnobrzeg.pl oraz Beaty Wilczewskiej www.akwszkola.pl

W piątek czyli dzień poprzedzający imprezę 10.IX.2010 obędzie się wieczór autorski Antoniego Krupy; godz 19:00 w sali odczytowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. r. Michała Marczaka w Tarnobrzegu, ul. Szeroka 13 http://www.mbp.tarnobrzeg.pl/ .
Na spotkanie z dziennikarzem Radia Kraków, muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, autorem książki „Miasto błękitnych nut”, uhonorowanej w maju 2009 roku Nagrodą Krakowska Książka Miesiąca.
Dyrektor Biblioteki mgr Stanisława Mazur oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie "OKO" serdecznie zapraszają. UWAGA! Wsparcie muzyczne dla autora zapowiedziała Magda Piskorczyk i Billy Gibson.

W imieniu Pomysłodawców i Organizatorów - Ewy i Victora Czurów serdecznie zapraszam! (są jeszcze 4 bilety - stan na wczoraj!)
(źródło informacji www.satyrblues.pl)
projekt plakatu Victor Czura

wtorek, 24 sierpnia 2010

tykwa miłościwie nam panująca

Tomciowy Zaczarowany Ogród.
Piękna hodowla z nasionek, które u mnie rosnąć nie chciały, choć powoli zaczynają powstawać z martwych... ale ta bujność, która rozbuchała się u Basiowo-Tomciowym ogrodzie przerosła oczekiwania ...

fot(wszystkie):Kuhcik
bardzo dziękuję za udostępnienie!

A takie rzeczy można robić ze zdrewniałych owoców:


wykonanie i zdjęcie: Arkadiusz Twardowski

wykonanie i zdjęcie: Arkadiusz Twardowski

wykonanie i zdjęcie: Arkadiusz Twardowski
Malowany i srebrzony bukłak z tykwy

http://kimonek-jamaican.blogspot.com/ (ten pan robi takie lampiony również na zamówienie)

wspomnienia ślubne


Pozostawiam Waszym domysłom do kogo podobny jest ksiądz.Zbieranie pieniążków jest fajne, gdy nie trzeba pomagać ;)Tato Pana Młodego odjechał opieczętowanym samochodem. Nieznany sprawca kuca obok.Ah, co to był za ślub!
A wesele! Mucha nie siada!
Wiolu i Kamilu - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

tygrzykowie jedzą lunch


pani


pandzieci w torbie.

Miło tak - jeden krzak, pajęczyny po sąsiedzku, żłobek w zasięgu nogogłaszczek. Żyć nie umierać.
Późnego lata kawałki.

poniedziałek, 23 sierpnia 2010