wtorek, 26 lipca 2011

glina i złotoWyłączam się z blogów do przyszłego tygodnia, aby w spokoju edukować zdolną młodzież.
Następna grupa niestety będzie musiała liczyć na terminy późnojesienne. Nie wyrobiłam się, gdyż roboty w huk, nie tylko mojej!

Zapraszam za kilka dni na fotorelację. O ile przeżyję. Bez odbioru!

poniedziałek, 25 lipca 2011

niedziela, 24 lipca 2011

obiekty pożądania

Lista osobista zawiera zbyt wiele pozycji. Każda z nich zależy od alternatywnej drogi, którą obierze jesienią --jak gruszkę-- moja biografia.

Słowem wyjaśnienia - czekam na cynk z pracy, czy dalej będę zatrudniona, kolejny, trzeci rok. Nikt nawet nie sili się na prognozowanie, po prostu mam czekać na pełny nabór studentów i posprzedawać sobie trochę garów na jarmarku, żeby mieć za co przeżyć, zanim uczelnia zdecyduje się we wrześniu dać znać. Odezwą się lub nie; szkoda tylko, że szukanie alternatywy też zajmuje trochę czasu. Wysyłam więc podania do różnych instytucji edukatorskich.

Numerem jeden jest zatem zachowanie pracy.

Obudził mnie piękny, słoneczny poranek. Kolor jasności był z gatunku tych wczesnojesiennych, zapowiadających dynie, czekające na wypatroszenie.


Pozdrawiam A., który nie będzie mógł przyjechać na warsztaty - trzymaj się, wszystko pójdzie po Twojej myśli!

Teraz o przedmiotach, które są balsamem na serce. Niech nikomu nie wpadnie do głowy, że się ich domagam ;D To tylko mój podręczny linkownik!

Na drugim miejscu pożądań jest bransoletka labradorytowa Pani Kingi Włodarczyk Meduska http://www.medusaart.pl/
tu: http://www.medusaart.pl/product.php?id=590

O trzecim zestawie hitów nie napiszę, ponieważ na wcześnie na to. Zobaczymy, co przyniesie wrzesień.

Tymczasem do listy przebojów dołącza ta pozycja: http://www.dezeen.com/2011/03/31/competition-five-copies-of-twenty-first-century-design-by-marcus-fairs-to-be-won/Zabieram się za natłok zleconych zadań, do usłyszenia!
Polecam obejrzenie galerii i sklepu MeduskiAha - znika możliwość komentowania moich blogów z opcji "anonim". Spowodowane jest to przykrym wpisem jednego z moich starych przyjaciół. Jakim cudem inteligentny człowiek może nie wpaść na to, że nawet anonim pozostawia ślad w sieci i jest rozpoznawalny?