środa, 3 listopada 2010

love is in the air


Po długim i wyczerpującym pobycie w ośrodku zdrowia udałam się do apteki, sklepu zielarskiego, a stamtąd jak dżdżownica, pokrętnie, do weterynarza.
I tu odnotowałam, że miasto moje (a w nim moje niepokoje) wyposażono w ławeczki z oparciem do siedzenia. Wraz z ławeczkami pojawiły się plakaty wyborcze.
Jako kuternoga i osobowość chomikująca uwielbiam ławeczki!

Poza tym ze względu na duże zagęszczenie futrzaków w domu i interakcje między nimi zmuszona byłam zakupić feromony do kontaktu. Wtyka się jedną buteleczkę do prądu i dwa kocury przestają demolować dom, a zaczynają pisać w sekrecie listy miłosne i maile oraz zakładać konta na randka.peel. Mam tylko zgłosić wetowi, kiedy pies zacznie miauczeć.
Oczywiście wszystko u nas w domu działa nie tak, jakby się człowiek tego według ulotki spodziewał i jeden kocur ewidentnie się we mnie zakochał, co wyznaje gruchaniem i próbą zaciągnięcia mnie do kojca. Bynajmniej nie jestem zainteresowana nowym "Przekrojem" ani "kolekcją znaczków (z myszami świata)"!A ja bym się kiedyś chciała zwyczajnie ponudzić, czy mogę? Bez inwazji kosmitów, szarańczy, czy pająków w herbacie.


rys Gary Larson

8 komentarzy:

Portier pisze...

Cytując klasyka: Prądem?! Nas, bohaterów, prądem?! :)

Znaczki z myszami świata. Dobre.

Kimonek pisze...

spadłem z krzesła obrotowego czytając ;] ha ha ha ha
no to kapitalny adorator ;)
no niestety- smakiem kocur się obejdzie ;] a funkcjonowanie odwrotne niż zawsze, to chyba już normalka ;]

Duża Mała Mi pisze...

Normalnie? A co to znaczy normalnie? W tym normalnym inaczej świecie nie ma miejsca na nudę :) Hum, a jakiś prądowy cuś, żeby kot nie gryzł panci jest, myślicie?

abnegat.ltd pisze...

Lata cale temu ancestorka wraz z jej kolezanka-doktorka zauwazyly ze kotka dziwnie sie zachowuje. Prezy grzbiet, wymownie spogladajac na domownikow, wyje przerazliwie w szale godowym i takie tam. Po drugim maluskim kieliszeczku brandy uradzily ze jej dadza Femigen. Co noby mial femigen zrobic z kocim popedem, pojecia nie mam. No, ale.
I zarla sobie nasza kotka hormony ludzkie - z mniejszym badz wiekszym efektem - i pewnie zarla by je az do smierci, gdyby nie moj kuzyn ze wsi, co to kocie ryki uslyszawszy rzekl beznamietnie: "Pusccie kocur do pola, jak se (censored) i mu ulzy, to sie drzec przestanie"
"Ha ha - rzekla ancestorka - toz to kotka nie kocur i mlodych nam nie trzeba!"
"Kotka??" - wybaluszyl sie kuzyn. Zlapal kicie, rozlozyl jej nogi i podtykajac ancestorce do podziwiania, dookresli: "Z takimi jajami???"

doro pisze...

Abi, urzekła mnie Twoja historia! ;))))

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
madmargot pisze...

Tak znaczki z myszami świata, świetne...no cóż na miłość ponoć nie ma lekarstwa i ma tak różne oblicza ;D:D;D

Czarny(w)Pieprz pisze...

A na teściową by podziałało?